Personeel - Lewensoriëntering

   Prof Julialet Rens

  Adjunk-direkteur (PK) en Medeprofessor
  +27 18 299 1893
  Julialet.Rens@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G29, Potchefstroomkampus
  BA, HDE, BEdHons, MEd, PhD
  Lewensoriëntering, Lewensvaardighede, Diversiteit, Waardes, MIV en VIGS onderwys

   Dr Lettie Botha

  Vakgroepleier en Lektor
  +27 18 299 4462
  Lettie.Botha@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G40, Potchefstroomkampus
  BEd, BEd(Hons), MEd
  Lewensorientering

   Dr Carmen Joubert

  Adjunk-Vakgroepleier en Lektor
  +27 16 910 3096
  Carmen.Joubert@nwu.ac.za
  Gebou A16, Kantoor 128, Vaaldriekhoekkampus
  PhD of Philosophy: Education Psychology, MEd of Arts: Psychology, PGCE, B.PSYCH-4 year degree
  Psychological Counselling

   Dr Corlia Twine

  Lektor
  +27 18 299 2149
  Corlia.Twine@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G47, Potchefstroomkampus
  BEd, BEdHons, MEd
  Opvoedkunde; Leerder- en student ondersteuning; Aggressie en geweld; Sosiale geregtigheid

   Dr Pieter Swarts

  Lektor
  +27 18 299 4895
  Pieter.Swarts@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor 139, Potchefstroomkampus
  Phd
  Lewensorientering

  Dr Hannelie Louw

  Lektor
  +27 18 285 2875
  Hannelie.Louw@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G35, Potchefstroom Kampus, Potchefstroom


   Dr Isabel Payne-van Staden

  Senior Lektor
  +27 18 285 2427
  Isabel.VanStaden@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G51, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  PhD
  Opvoedkundige Sielkunde, Leerderondersteuning, Inklusiewe Onderwys en Lewens Orientering

   Me Charlene Engelbrecht

  Lektor
  +27 18 389 2090
  Charlene.Engelbrecht@nwu.ac.za
  Gebou A2I, Kantoor G71, MafikengKampus, Mafikeng