Personeel - Leerderondersteuning

   Mariette Koen

  Medeprofessor
  +27 18 285 2278
  Mariette.Koen@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G09, Potchefstroomkampus
  PhD Psychology of Education (UFS), MEd Psychology of Education (UFS), MPhil in Higher Education (US); BA Hons (African Languages) (UFS), BEd Hons (Psychology of Education) (UFS), BA (Sesotho and Psychology III).

   Dr Noorullah Shaikhnag

  Adjunk-direkteur (MK)
  +27 18 389 2043
  Noorullah.Shaikhnag@nwu.ac.za
  Gebou A2B, Kantoor G69, Mahikengkampus


   Thabo Makhalemele

  Vakgroepleier en Senior Lektor
  +27 16 9103075
  Thabo.Makhalemele@nwu.ac.za
  Gebou 11A, Kantoor 117, Vaaldriekhoekkampus
  BAEd, BEd Hons, MEd, PhD
  Inklusiewe Onderwys, Leerderondersteuning, Opvoedkundige Sielkunde

   Illasha Kok

  Adjunkvakgroepleier en Senior Lektor
  +27 18 299 2143
  Illasha.Kok@nwu.ac.za
  Gebou B11A, Kantoor G23, Potchefstroomkampus
  BSc (Huishoudkunde), HED, BEd (Onderrig & Leer), BSc Hons (Sielkunde), MSc (Navorsing-sielkunde), PhD (Onderrig & Leer)
   Afstandsonderrig, Sielkundige welstand van onderwysers, Leerderondersteuning

   Marinda Neethling

  Senior Lektor
  +27 18 285 2874
  Marinda.Neethling@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G12, Potchefstroomkampus
  BA Hons, HOD, BEd Hons, MEd, PhD
  Inklusiewe Onderwys; Leerderondersteuning

   Appolonia Masunungure

  Lektor
  +27 18 389 2188
  Appolonia.Masunungure@nwu.ac.za
  Gebou A2B: Kamer G75, Mahikengkampus


  Dr Phatheka Jama

  Lektor
  +27 18 285 2033
  Phatheka.Jama@nwu.ac.za
  Gebou B11,Kantoor G54, PotchestroomKampus, Potchefstroom


  Me Uné De Lange

  Lektor
  +27 16 910 3217
  une.fourie@nwu.ac.za
  Gebou 11A, Kantoor 114, Vaaldriekhoekkampus


  Mnr Christo Els

  Lektor
  +27 18 285 2773
  Christo.Els@nwu.ac.za
  Gebou C3c, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  BA, BA Hons, MA
  Opvoedkundige & Ontwikkelingsielkunde; Argetipe Sielkundige Tipe Dinamika; Ontwikkeling en Standaardisering van Psigometriese Webgebaseerde Toepassings vir Onderwys; Inligtingkommunikasietegnologieë (IKT’e) vir Onderwys; Selfgerigte Leer

  Ms Rosa Modiba

  Lektor
  +27 18 389 2090
  Rosa.Modiba@nwu.ac.za
  Building A2I, Office G158, Mafikeng Campus, Mafikeng


   Villera Le Roux

  Lecturer
  Villera.LeRoux@nwu.ac.za
  Gebou: C6 Kantoore: G01