Skoolbestuurskomitee

  Prof Johnnie Hay

  Direkteur en Medeprofessor
  +27 16 910 3143
  Johnnie.Hay@nwu.ac.za
  Gebou A16, Kantoor 105,, Vanderbijlpark
  BA, BA Hons Clinical Psychology, MA Clinical Psychology, HDE Guidance, PhD (Child Psychology)

  Prof Julialet Rens

  Adjunk-direkteur en Medeprofessor: Potchefstroomkampus
  +27 18 299 1893
  Julialet.Rens@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G29, Potchefstroom
  BA, HDE, BEdHons, MEd, PhD
  Lewensoriëntering, Lewensvaardighede, Diversiteit, Waardes, MIV en VIGS onderwys

  Dr Noorullah Shaikhnag

  Adjunk-direkteur: MafikengKampus
  +27 18 389 2043
  Noorullah.Shaikhnag@nwu.ac.za
  Gebou A2B, Kantoor G69, Mafikeng


  Dr Andri Schoonen

  Vakgroepleier & Lektor: Vroeëkinderontwikkeling- en opvoeding
  +27 18 299 1871
  Andri.Schoonen@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G37, Potchefstroom
  BEd Foundation Phase, BEd Hons in Learner Support, MEd in Learner Support
  Critical service-learning, social justice praxis, ECD

  Dr Lynn Preston

  Vakgroepleier & Senior Lektor (PC)
  +27 18 299 4765
  Lynn.Preston@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor 233, Potchefstroom


  Vakgroepleier & Lektor: Leerderondersteuning
  +27 16 9103075
  Thabo.Makhalemele@nwu.ac.za
  Gebou A17, Kantoor 117, Vanderbijlparkkampus, Vanderbijlpark


  Dr Lettie Botha

  Vakgroepleier en Lektor: Lewensoriëntering
  +27 18 299 4462
  Lettie.Botha@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G40, Potchefstroom
   BEd, BEd(Hons), MEd
   Lewensorientering

  Prof Dorita du Toit

  Vakgroepleier en Medeprofessor
  +27 18 299 1716
  Dorita.Dutoit@nwu.ac.za
  Gebou B6, Kantoor G01, Potchefstroom
  BA, BAHons, PGCE, Phd (Kinderkinetics), PGDE
  Motoriese leer, Bewegingsopvoeding

  Mev Skyler Pedro

  Adjunk-Vakgroepleier: Vroeëkinderontwikkeling- en opvoeding
  +27 16 910 3069
  Skyler.Pedro@nwu.ac.za
  Gebou A16, Kantoor 118, Vanderbijlpark


  Dr Illasha Kok

  Adjunk-Vakgroepleier: Leerderondersteuning
  +27 18 299 2143
  Illasha.Kok@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G23, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  BSc (PU for CHE), HED (UNISA), BEd Hons (UNISA), MEd (PU for CHE), PhD (PU for CHE), BSc Hons (NWU), MSc (NWU), HPCSA Registered Psychologist.
  Distance Education, Teacher and learner wellbeing, Mental health, Open distance learning

  Dr Carmen Joubert

  Adjunk-Vakgroepleier en Lektor: Lewensoriëntering
  +27 16 910 3096
  Carmen.Joubert@nwu.ac.za
  Gebou A16, Kantoor 128, Vanderbijlpark
  PhD of Philosophy: Education Psychology, MEd of Arts: Psychology, PGCE, B.PSYCH-4 year degree
  Psychological Counselling

   Macalane Malindi

  Mede navorsingsprofessor
  +27 18 285 2016
  Macalane.Malindi@nwu.ac.za
  Gebou A16: Kantoor 133, Vaalkampus, Vanderbijlpark


   Nomsa Mohosho

  ECCE Programleier en Lektor
  27 16 910 3573
  Nomsa.Moteetee@nwu.ac.za
  Gebou A16, Kantoor 117, Vaalkampus, Vanderbijlpark
  MEd
  Early Childhood Development and Education, Education Management and Leadership

   Hantie Theron

  Graad R Prograamleier en Lektor
  +27 18 285 2091
  Hantie.Theron@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G29, PotchefstroomKampus, Potchefstroom, Potchefstroom
  MEd Learner Support, BEd Hons Learner support, Pre-Primary Diploma, Junior Primary Diploma
  Support to preschool teachers with the accommodation of autistic toddlers in their classes. Using storytelling to develop toddlers' oral language skills