Personeel - Tegnologie vir Onderwys

  Dr Andrew Mutsvangwa

  Adjunk-vakvoorsitter (MK) en Senior Lektor
  +27 (0)18 389 2257
  andrew.mutsvangwa@nwu.ac.za
  Gebou Blok B, Kantoor G193, Mahikengkampus, Mafikeng
  BSc (Ed), MSc, DEng
  Electrical Engineering; Science, Technology, Engineering and Mathematics (STEM) Education

  Mnr Jan Kruger

  Adjunk-vakvoorsitter en Lektor
  +27 (0)16 910 3065
  Jan.Kruger@nwu.ac.za
  Gebou 17, Kantoor G04, Vanderbijlparkkampus, Vanderbijlpark
  BEd honns, MEd

  Mnr Pieter Van Den Berg

  Lektor
  +27 (0) 18 285 2713
  26116898@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G05, Potchefstroom kampus, Potchefstroom
  HEd Technica, BEd Hons
  Engineering Graphics & Design, Computer Aided Design (CAD), Electrical Technology, Mechanical Technology, Civil Technology, Robotics in Education.

  Mnr Kamohelo Mokhako

  Junior Lektor
  +27 (0)18 299 2150
  44883412@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G54, Potchefstroom kampus, Potchefstroom
  BEd, BEd Hons

  Mnr Kobus Havenga

  Lektor
  +27 (0)18 299 1869
  kobus.havenga@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G01, Potchefstroomkampus
  BSc, HOD, BEd Hons, MEd (NWU)

  Mnr Arno Combrinck

  Lektor
  +27 18 285 2714
  arno.combrinck@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G04, Potchefstroomkampus
  BSc, HOD (Tech) (NWU), BEd Hons (NWU)

  Dr Joop Oosthuizen

  Lektor: Tegnologie vir Ondwerwys (Siviel)
  +27 (0)18 299 1868
  joop.oosthuizen@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G06, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  HOD (Tech), BEd Hons, MEd, PhD
  Onderwysreg - Opvoeder en werksplek sekuriteit, Skole Infrastruktuur, Beroepsgesondheid en veiligheid

  Mnr Coenraad Jurgens

  Lektor
  +27 (0)18 299 2685
  coenraad.jurgens@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G19, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  HOD (Tech), BEd Hons, MEd

  Mnr Pieter Kruger

  Junior Lektor
  +27 (0)16 910 3125
  pieter.kruger@nwu.ac.za
  Gebou 17, Kantoor G02, Vanderbijlparkkampus, Vanderbijlpark


  Dr Adri du Toit

  Senior Lektor
  +27 (0)18 299 4320
  dutoit.adri@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G18, Potchefstroomkampus
  BSc (Huishoudkunde), HOD, MEd, PhD
  Kurrikulum en pedagogie van Verbruikerstudie, entrepreneurskapsonderwys en Tegnologie-onderwys

  Dr Gerrie Benadé

  Lektor: Tegnologie vir Onderwys
  +27 18 299 4235
  gerrie.benade@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G04, Potchefstroomkampus
  HOD (Sek), Tegniese Diploma, BEd Hons, MEd, Phd
  Meganiese Tegnologie; Siviele Tegnologie; Tegniese Tekeninge; RSPR. Hons BEd; MEd begeleiding; Selfgerigte Leer; Probleemgebaseerde Leer

  Dr Albert Kemp

  Vakvoorsitter en Lektor: Tegnologie vir Onderwys
  +27 (0)18 299 4234
  albert.kemp@nwu.ac.za
  Gebou B9, Kantoor G05, Potchefstroomkampus
  BEd, BEd Hons, MA, PhD
  Ingenieursgrafika en –ontwerp; 2D/3D CAD; 3D Drukwerk/Skandering