Personeel - Geografie en Omgewingsopvoeding


  Mnr Aubrey Fransman

  Lektor
  +27 18 285 2674
  aubrey.fransman@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G27, Potchefstroomkampus
  BA, BA Hons and MA

  Dr Anette Hay

  Adjunk-vakvoorsitter en Senior Lektor
  +27 18 299 4733
  anette.hay@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor G110, Potchefstroomkampus
  BA; BA Hons; MA en PhD

  Dr Schalk Raath (Tydelike Personeel)

  Lektor
  +27 18 285 2634
  schalk.raath@nwu.ac.za
  Gebou C6, Potchefstroomkampus
  BA, BA Hons, HOD, FDE, MA (Omgewingsbestuur), MA (Stedelike studies) en PhD

  Mnr Cobus Olivier

  Vakvoorsitter en Lektor
  +27 16 910 3572
  cobus.olivier@nwu.ac.za
  Gebou 11B, Kantoor 106, Vanderbijlparkkampus
  BA, HDE, Hons, MSc

  Dr Nahom Fajji

  Lektor
  +27 18 389 2219
  22034625@nwu.ac.za
  Gebou A3, Block G, Kantoor 202, Mahikengkampus
  PhD; MSc; BA Honns; BA Geography and Environmental Studies

  Prof Aubrey Golightly

  Professor: Geografie en Omgewingsopvoeding
  +27 18 299 4729
  aubrey.golightly@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor 108, Potchefstroomkampus
  B. Prim Ed., BA Hons, MA, PhD
  Geografie-onderwys; Probleemgebaseerde Leer; Selfgerigte Leer; Aktiewe Leer

  Ms Shamiah Mashweshwe

  Junior Lektor
  55606849@nwu.ac.za
  Gebou A2 , Blok G, Kantoor G21, Mafikeng
  BEd en BEd Hons
  Geografie Onderwys

  Dr Smangele Dlamini

  Lektor
  018 389 2836
  40574725@nwu.ac.za
  Gebou A3, Blok G, Kantoor G200, Mahikeng kampus, Mafikeng
   BA, PGCE, BA Hons, MSc, PhD
  Geografie en Omgewingsopvoeding

  Dr Lebona Nkhahle

  Lektor
  +27 (0)18 389 2836
  Lebona.Nkhahle@nwu.ac.za
  Gebou A2, Blok G, Kantoor G197, Mahikeng kampus, Mafikeng
  BSc; PGCE; BEd Hons; PGDip(Ed); MEd; en PhD
  Geography Education, Environmental Education, Science Education, Teacher Professional Development; Lesson Study