Personeel - Natuurwetenskappe-onderwys

  Me Fatima de Abreu

  Lektor
  +27 16 910 3083
  fatima.raymakers@nwu.ac.za
  Gebou 11B, Kantoor 122, Vanderbijlparkkampus
  HOD, BSc Hons

  Mnr Francois Minnie

  Junior Lektor
  +27 16 910 3074
  23512326@nwu.ac.za
  Gebou 11A, Kantoor 113, Vanderbijlparkkampus
  B.Sc; B.Sc Honns; HED; M.Ed

  Ms Hanli du Plooy

  Lektor
  +27 18 299 4294
  hanli.duplooy@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G28, Potchefstroomkampus
  BSc, BSc Honns (PU for CHE), NGOS (NWU)

  Me Helen Thomas

  Lektor
  +27 18 389 2279
  helen.thomas@nwu.ac.za
  Mahikengkampus


  Me Irene Muller

  Lektor
  +27 16 910 3097
  12765074@nwu.ac.za
  Gebou 11A, Kantoor 108, Vanderbijlparkkampus
  B Sc Ed, B Ed Honn; M Env Man

  Dr James Varughese

  Lektor: Natuurwetenskappe-onderwys
  +27 18 285 2068
  james.varughese@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G05, Potchefstroomkampus
  BSc, MSc, PhD
  Fisika

  Mnr Jan Kruger

  Lektor
  +27 16 910 3065
  jan.kruger@nwu.ac.za
  Gebou 17, Kantoor G04, Vanderbijlparkkampus
  HOD, BEd Hons

  Me Kgomotsego Samuel

  Lektor
  +27 18 389 2856
  kgomotsego.samuel@nwu.ac.za
  Mahikengkampus


  Dr Mpho Mosabala

  Lektor
  +27 18 389 2808
  28073177@nwu.ac.za
  Gebou A3, Kantoor G206, Mahikengkampus
  PhD, MSc Ed., BSc Hons Ed.& BSc Ed

  Dr Nico Morabe

  Lektor
  +27 18 299 4597
  nico.morabe@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G52, Potchefstroomkampus


  Me Susan Segwe

  Lektor
  +27 18 389 2927
  16956702@nwu.ac.za
  Mahikengkampus


  Dr Donnavan Kruger

  Tydelike Lektor: Natuurwetenskappe-onderwys
  +27 18 299 4322
  donnavan.kruger@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G20, Potchefstroomkampus
  BSc, BSc Hons, MSc, PhD
  Etnodierkunde; Kwantitatiewe Navorsingsmetodes

  Prof Neal Petersen

  Adjunk-Skooldirekteur: Skool vir Wiskunde-, Wetenskap- en Tegnologie-Onderwys
  +27 18 299 1906
  neal.petersen@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G21, Potchefstroomkampus
  BSc Ed, BSc Hons, VDO, MPhill, PhD
  Lewenswetenskappe-onderwys; Koöperatiewe Leer; Kwalitatiewe Navorser

  Prof Washington Dudu

  Adjunk-dekaan: Navorsing en Innovasie; Medeprofessor
  +27 18 389 2833
  washington.dudu@nwu.ac.za
  Gebou G, Kantoor G196, Mahikengkampus
  Dip.Ed., BEd, MSc.Ed, PhD
  Onderwyseropleiding; Wetenskap-onderwys; Inheemse Kennisstelsels

  Dr Lounell White

  Senior Lektor: Natuurwetenskappe-onderwys
  +27 18 299 4293
  lounell.white@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G25, Potchefstroomkampus
  BSc, HOD, BA Hons, BSc Hons, MSc, PhD
  Gemeenskap van Praktyk; Lewenswetenskappe-onderwys

  Dr Anitia Lubbe

  Lektor: Natuurwetenskappe-onderwys
  +27 18 299 4323
  12080454@nwu.ac.za
  Gebou B10, Kantoor G24, Potchefstroomkampus
  BSc, BSc Hons, NGOS, MEd, PhD
  Implementering van Koöperatiewe Leer; Implementering van Koöperatiewe Basisgroepe; Gebruik van Koöperatiewe Leer om SDL te verbeter; Selfgerigte Leer