Personeel - Onderwysbestuursleierskap

  Me Anitha Jansen van Vuuren

  Lektor
  +27 18 299 4598
  12575410@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor G31B, Potchefstroomkampus


  Dr Arrie van Wyk

  Lektor
  +27 18 299 4584
  arrie.vanwyk@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G53, Potchefstroomkampus
  BA(HDE), BEdHons, MEd, PhD
  Verandering en weerstand teen verandering in skole, Leierskap en Bestuur in die Onderwys

  Dr Branwen Challens

  Vakgroepvoorsitter en Senior Lektor
  +27 18 299 4754
  Branwen.Challens@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor 211, Potchefstroomkampus
  BA, HDE, BEd, Business Management I, MEd, Certificate in Human Resource Management, Diploma in School Management, Phd
  Onderwysbestuursleierskap

  Dr Molly Fuller

  Lektor
  +27 18 285 2070
  molly.vanniekerk@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G10, Potchefstroomkampus
  BA, BEd, MEd, PhD
  Leadership and management in Education

  Prof Connie Zulu

  Professor
  +27 18 389 2435
  connie.zulu@nwu.ac.za
  Gebou A3, Kantoor G49, Mahikengkampus
  BA, MA, DEd
  Engels en Sosiologie; Onderwysadministrasie; Toegepaste Linguistiek; Onderwysbestuur

  Prof Ike Xaba

  Medeprofessor
  +27 16 910 3068
  ike.xaba@nwu.ac.za
  Gebou 11A, Kantoor 111, Vanderbijlpark
  PhD
  Projekleier, Onderwysbestuur en Leierskap, Skoolveiligheid

  Dr Jan Khumalo

  Senior Lektor
  +27 18 389 2968
  jan.khumalo@nwu.ac.za
  Gebou A3 (blok B), Kantoor G43, Mahikeng Kampus
  PhD

  Dr Joyce Dhlamini

  Senior Lektor
  +27 18 389 2079
  joyce.dhlamini@nwu.ac.za
  Gebou B, Kantoor G57, Mahikengkampus
  SOD, BPaed, BEdHons, MEd, PhD
  Onderwysbestuur; Mentorskap; Volwasse Onderwys

  Dr Leentjie van Jaarsveld

  Senior Lektor
  +27 18 299 4589
  leentjie.vanjaarsveld@nwu.ac.za
  Gebou C6, Kantoor 214, Potchefstroomkampus
  PhD, M.Ed., B.Ed. (Hons.), HOD
  Onderwysbestuursleierskap, Onderwysbestuur

  Dr Mark Bosch

   Lektor
  +27 16 910 3094
  mark.bosch@nwu.ac.za
  Gebou 11A Kantoor 112 Vaaldriekhoekkampus
  PhD
  Onderwysbestuursleierskap

  Dr Tshepo Tapala

  Lektor: Onderwysbestuursleierskap
  +27 18 852084
  Tshepo.Tapala@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G47, Potchefstroomkampus
  MTech
  Education Management