Skool vir Besigheid en Sosiale Studies in Onderwys (SCSSE)

 

Skooldirekteur

Dr Martha Matashu

Mafikengkampus

Martha.Matashu@nwu.ac.za

(018) 389 2323

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Pieter Warnich

Potchefstroomkampus 

Pieter.Warnich@nwu.ac.za

(018) 299 4728

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Gideon van Tonder

Vaaldriehoekskampus

Deon.VanTonder@nwu.ac.za

(016) 910 3059   

 


Skool vir Taalonderwys (SLE)

 

Skooldirekteur

Dr Maryna Reyneke

Potchefstroomkampus 

Maryna.Reyneke@nwu.ac.za

(018) 299 4774

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Liberty M Hove

Mafikengkampus

22055215@nwu.ac.za

(018) 389 2451  

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Rhelda Krügel

Vaaldriehoekskampus

Rhelda.Krugel@nwu.ac.za

(016) 910 3071

 


Skool vir Wiskunde-, Wetenskap- en Tegnologie-Onderwys (SMSTE)

 

Skooldirekteur

Dr Pentecost Nkhoma

Mafikengkampus

Pentecost.Nkhoma@nwu.ac.za

(018) 389 2297

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Neal Petersen

Potchefstroomkampus 

Neal.Petersen@nwu.ac.za

(018) 299 1906

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Magda Kloppers

Vaaldriehoekskampus

Magda.Kloppers@nwu.ac.za

(016) 910 3084 

 


Skool vir Psigososiale Onderwys (SPE)

 

Skooldirekteur

Prof Johnnie Hay

Vaaldriehoekskampus

Johnnie.Hay@nwu.ac.za

(016) 910 3143

 

Adjunk-Skooldirekteur

Prof Julia Alet Rens

Potchefstroomkampus 

Julialet.Rens@nwu.ac.za

(018) 299 1893

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Noorullah Shaikhnag

Mafikengkampus

Noorullah.Shaikhnag@nwu.ac.za

(018) 389 2043

 


Skool vir Professionele Studies in Onderwys (SPSE)

 

Skooldirekteur

Prof Kobus Mentz

Potchefstroomkampus 

Kobus.Mentz@nwu.ac.za

(018) 299 4710

 

Adjunk-Skooldirekteur

IN PROSES - Nog nie aangestel nie

Mafikengkampus

E-pos

Kontak nommer

 

Adjunk-Skooldirekteur

Dr Elize Küng

Vaaldriehoekskampus

Elize.Kung@nwu.ac.za

(016) 910 3087